اینترنتی رضا پلاستیک

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • دوازده بعلاوه یک =

بازار خرید باد بزن حصیری

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد باد بزن حصیری چیست؟فرروش عمده باد بزن حصیری
بازار خرید باد بزن حصیری

از حصیر برای تولید انواع وسایل، مخصوصا وسایلی که جز صنایع دستی محسوب می شود، استفاده می گردد. در شمال و جنوب ایران، ساخت و فروش وسایل حصیری بسیار رایج می باشد. زیرا جز صنایع دستی این‌مناطق محسوب می شود. بنابراین بازار عمده لوازم حصیری از جمله باد بزن حصیری، بازار های محلی شمال و جنوب کشور می باشد.

بازار خرید باد بزن حصیری

کاربرد باد بزن حصیری چیست؟

کاربرد باد بزن حصیری چیست؟

  • با بزن های حصیری، از یک صفحه تخت حصیری با یک دسته بلند و محکم از چوب ساخته شده است. البته از دیر باز هنرمندان در تهیه صنایع دستی مثل ساخت باد بزن حصیری با بکار بردن خلاقیت های خود، باد بزن هایی در طرح ها و مدل های زیبا و رنگارنگ ساخته و در بازار توزیع می کردند. امروز باد بزن های حصیری به دلیل سبک و خوش دست بودن، استفاده بیشتر و رایج تری نسبت به باد بزن در جنس های دیگر دارد. از کاربرد باد بزن حصیری می توان به موارد زیر اشاره کرد:استفاده از باد بزن حصیری برای خنک کردن بدن و کاهش گرما و دمای بدن.
  • استفاده از باد بزن حصیری برای روشن کردن آتش.
  • استفاده از باد بزن حصیری به عنوان وسیله تزیینی.
  • استفاده از باد بزن حصیری برای درست کردن کباب و سایر غذاهای کبابی بر روی آتش و زغال.البته لازم به ذکر است، رایج ترین کاربرد باد بزن حصیری در مناطق گرم مخصوصا جنوب برای خنک کردن هوا و کاهش دمای بدن و تعرق می باشد.

فرروش عمده باد بزن حصیری

فرروش عمده باد بزن حصیری

فرروش عمده باد بزن حصیری، بیشتر در بازار های محلی جنوب و شمال ایران به فراوانی یافت می شود. از آنجا که در تهیه باد بزن حصیری از الیاف های طبیعی گیاهان موجود در طبیعت استفاده می شود و تهیه این مواد هزینه چندانی ندارد، و روش درست کردن آن طوری است که، با کمک دست و بدون هیچ ابزاری به راحتی انجام می شود. به همین دلیل قیمت آن چندان زیاد نیست و هزینه ای که بابت آن پرداخت می شود در واقع هزینه هنری است که تولید کننده به خرج داده و آن را بافته است. البته با توجه به شناخت مردم نسبت به وسایل حصیری و فواید آن، افراد زیادی تمایل به تهیه و استفاده از آن را پیدا کرده اند.از این رو تهیه وسایل حصیری سراسری شده و در تمام بازارهای کشور کم و بیش یافت می شود. افراد برای تهیه وسایل حصیری از جمله باد بزن حصیری، می توانند به گالری های صنایع دستی یا وبسایت های فروش و عرضه صنایع دستی مراجعه کنند و اقدام به سفارش و خرید عمده نمایند.

عامل فروش:فرجی میدانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید