اینترنتی رضا پلاستیک

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 1 =

تولید کننده جاقاشقی آویز دوقلو

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های جاقاشقی آویزفروش جاقاشقی آویز به صورت عمده
تولید کننده جاقاشقی آویز دوقلو

جاقاشقی یکی از وسایل آشپزخانه می باشد که بودن آن برای آشپزخانه ضروری است، جاقاشقی ها را اکثرا دو قلو هستند چرا که یک تکه آن یا یک قلو آن قاشق و قلوی دیگر آن چنگال باشد که علت این طراحی همین بوده است، البته پرفروش ترین جاقاشقی ،جاقاشقی آویز دار است.

تولید کننده جاقاشقی آویز دوقلو

انواع مدل های جاقاشقی آویز

انواع مدل های جاقاشقی آویز مدل های جاقاشقی متفاوت با جنس های بدنه ی متفاوتی وجود دارد که بیشتر آن ها یا پلاستیکی می باشند و یا فلزی که هر دوی آن ها برای قاشق و چنگال ها مناسب هستند، طرح های جاقاشقی ها متفاوت می باشند و اکثرا دوقلو و به هم چسبیده هستند ولی بعضی وقت ها از هم جدا نیز می باشند که بیشتر آن ها ١ یا ٢ قلاب یا آویز جهت آویزان کردن جاقاشقی دارد که به همین دلیل متقاضیان بسیار زیادی دارند.

از انواع مدل جاقاشقی آویز می توان به دو نوع جنس آهن سبک و آهن سنگین اشاره کرد، همان طور که می دانید آهن ها جنس های متفاوتی دارند ولی جنس سنگین جاقاشقی محکم تر می باشد و در عین حال جنس سبک جاقاشقی استحکام زیادی ندارد و در هر ضربه ای دچار انحلال در بدنه می شود.

جاقاشقی ها اکثرا کف آن ها و بدنه ی آن ها سوراخ های ریزی دارند که این سوراخ ها کاربرد های خودشان را دارند، وقتی که چنگال ها یا قاشق ها خیس باشند داخل آن ها می گذارند و آب آن ها توسط سوراخ ها از جاقاشقی خارج می شود.

فروش جاقاشقی آویز به صورت عمده

فروش جاقاشقی آویز به صورت عمده فروش جاقاشقی به صورت عمده فقط توسط شرکت انجام می شود چرا که شرکت برای جلب متقاضیان بیشتر محصولات خود را به صورت عمده اما با قیمتی مناسب تر به سراسر نقاط کشور ارسال می کنند که همین کار باعث می شود که متقاضیان بتوانند این محصول را در سراسر نقاط کشور به تنوع زیادی خریداری کنند.

جاقاشقی را از خود کارخانه ها تا این که به دست متقاضی برسد هزینه های زیادی برای حمل و نقل دارد که به همین دلیل قیمت نهایی این جاقاشقی ها زیاد تر از قیمت کارخانه می باشد اما این جاقاشقی در خود شهر تولید کننده ی آن قیمتی ارزان تر از در مناطق ایران دارد چرا که هزینه ی حمل و نقل این جاقاشقی ها به قیمت نهایی جاقاشقی در شهر تولید کننده اضافه نمی شود.

از مواردی که تعیین کننده قیمت جاقاشقی می توان به( جنس بدنه جاقاشقی، نوع آویزان آن، شرکت تولید کننده آن، دوقلو بودن آن) اشاره کرد که این ها مهمترین مواردی هستند که قیمت جاقاشقی را تعیین می کند.

عامل فروش:فرجی میدانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • سیزده + چهار =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید