اینترنتی رضا پلاستیک

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 بعلاوه یک =

مرکز تولید ظروف پلاستیکی جار بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع ظروف پلاستیکی جار در ایرانقیمت عمده ظروف پلاستیکی جار ارزان
مرکز تولید ظروف پلاستیکی جار بسته بندی

ظروف پلاستیکی جار یکی از انواع ظروفی هستند که استفاده از آن‌ها در سراسر دنیا به منظور حفظ و نگهداری و حمل و نقل انواع مواد از آن‌ها استفاده‌های فراوانی می‌شود. در کشور ما هم استفاده و خرید و فروش ظروف جار از رونق بالایی برخوردار است و مراکز تولید ظروف پلاستیکی جار بسته بندی شده در نقاط مختلفی از کشور فعالیت می‌کنند که تولید کنندگان این ظروف پلاستیکی در شهر شیراز، مشهد و تهران از جمله بزرگترین تولید کنندگان این محصولات به شمار می‌آید.

مرکز تولید ظروف پلاستیکی جار بسته بندی

انواع ظروف پلاستیکی جار در ایران

انواع ظروف پلاستیکی جار در ایران انواع ظروف پلاستیکی جار تولید شده در کشور را می‌توان بر اساس پارامترهای مختلفی تقسیم بندی کرد.

یکی از مهمترین تقسیم بندی‌های این دسته از ظروف پلاستیکی، تقسیم بندی بر اساس شکل ظاهری این ظروف است. ظروف جار پلاستیکی در اشکال مختلفی از جمله مکعب مستطیل، مکعبی، شش گوش و هشت گوش، گرد، شطرنجی، فلکه‌ای و الماس تولید و هرکدام برای کاربرد‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از مهمترین تقسیم بندی این دسته از محصولات دسته بندی بر اساس شفافیت ظروف پلاستیکی است. در بعضی از موارد نیاز است که مواد داخل ظروف به صورت کامل از بیرون رویت شود و به صورت چشمی می‌توان کیفیت آن‌ها را مشخص کرد و لذا همین موضوع سبب تولید ظروف پلاستیکی جار شفاف شده است. در کنار این دسته از ظروف، ظروف نیمه شفاف و همچنین ظروف جار مات هم دیده می‌شوند که هر کدام استفاده‌های گوناگونی دارند. از طرفی امروزه تولید کنندگان خوش ذوق این محصولات، این ظروف را با طرح‌های بسیار زیبا و جذابی تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که بسیار طرفدار پیدا کرده است.

دسته بندی دیگری که در مورد ظرف‌های جار وجود دارد دسته بندی بر اساس میزان وزنی است که قوطی می‌تواند درون خود جای بدهد. به صورت کلی این دسته از ظروف را می‌توانید در حجم‌های یکصد و پنجاه گرمی، دویست و دویست و پنجاه گرمی، نیم کیلوگرمی، یک، دو، سه، چهار و پنج، هفت و ده کیلوگرمی تهیه کرد.

استفاده از ظروف جار برای نگهداری موادی چون عسل، آب، حبوبات، روغن و مواردی از این دست بسیار رواج دارد.

قیمت عمده ظروف پلاستیکی جار ارزان

قیمت عمده ظروف پلاستیکی جار ارزان قیمت خرید عمده انواع ظروف پلاستیکی جار بسته به پارامترهای مختلفی تعیین می‌گردد و بدون در نظر گرفتن این پارامترها ارائه قیمت دقیقی از این محصولات ممکن نیست.

از جمله‌ی مهمترین پارامترهای تعیین کننده قیمت ظروف جار می‌توان به شکل ظاهری ظرف، ابعاد و اندازه ظروف، شفافیت یا عدم شفافیت ظرف، میزان ضخامت پلاستیک استفاده شده در تولید ظرف، برند تولید کننده و پارامترهایی از این دسته اشاره کرد.

از طریق قسمت‌های مختلف همین سایت می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز این دسته از ظروف به دست بیاورید.

عامل فروش:فرجی میدانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هشت − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید