اینترنتی رضا پلاستیک

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • سیزده + چهار =

کارخانه تولید ظروف پلاستیکی دارویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس ظروف پلاستیکی داروییقیمت فروش ظروف پلاستیکی دارویی
کارخانه تولید ظروف پلاستیکی دارویی

در ایران از آن جایی که بخشی از دارو ها در داخل کشور ساخته می شود، ظروف پلاستیکی دارویی نیز توسط یکسری از کارخانه های تولید ظروف پلاستیکی تولید می شوند و در اختیار شرکت های تولید کننده دارو قرار داده می شوند. این ظرف هادر انواع جنس مرغوب و با اشکال متعدد هستند تا تقریبا برای اکثر دارو ها بتوان از آن ها استفاده برد.

کارخانه تولید ظروف پلاستیکی دارویی

جنس ظروف پلاستیکی دارویی

جنس ظروف پلاستیکی دارویی حتما تا به حال دارویی را خریده اید که ظرف آن پلاستیکی بوده و معمولا در این ظروف پلاستیکی از انواع کپسول ها، قرص ها، مواد شربتی و پودری جهت نگهداری استفاده می شود. اما جنس واقعی این ظرف ها چیست و در این مطلب می خواهیم به آن اشاره ای را داشته باشیم.

می توان گفت که اکثر جنس این ظرف ها از جنس پت هستند. خود پت ممکن است مدل های مختلفی مانند پلی پروپیلن، پلی اتیلن و غیره داشته باشد اما از جهت اینکه کیفیت پت از پلاستیک بالاتر می باشد از آن استفاده می کنند.

البته باید بدانید خود ظرف پت شبیه پلاستیک است، منتها مواد اولیه آن قدری با هم تفاوت دارند. و ممکن است روی برخی ظرف ها ببینید که واژه پت یا پلی پروپیلن درج شده باشد. فلذا علاوه بر این نوع پت، جنس برخی دیگر نیز کاملا پلاستیکی هستند. باید کیفیت ظرف و استحکام آن به حدی باشد که دارو مثلا قرص در طول مدت حمل دچار شکستگی و خرد شدگی نشود.

همچنین مواد پلی پروپیلن نباید دارای مواد مضری باشند که به دارو ها در طول مدت نگهداری منتقل شوند. ظروف دارویی پلاستیکی را می توان از تولید کننده های معتبر نیز خریداری کرد و جنس ظرف ها را با آنالیز درخواستی از آن ها بررسی کرد.

قیمت فروش ظروف پلاستیکی دارویی

قیمت فروش ظروف پلاستیکی دارویی عموما ظرف های پلاستیکی قیمت های بالایی را نسبت به شیشه ها ندارند. شاید برای شرکت های تولید کننده دارو به صرفه تر باشد که از ظرف های پلاستیکی برای نگهداری آن استفاده کنند. اما این مورد حتی به نفع مصرف کننده نهایی نیز می باشد البته به شرطی که تا جای ممکن اثر نامناسبی روی دارو ها قرار ندهند.

قیمت فروش این محصول نسبت به ظرف های وارداتی بسیار مناسب تر می باشد و بهتر است که در هنگام خرید ابتدا مدل ها با آنالیز و جنس آن ها دریافت شود، میزان خرید از سمت مشتریان اعلام شود تا بتوان قیمت دقیق عمده این محصول را اعلام کرد. در حال حاضر هر نمونه ظرف دارویی پت و پلاستیکی در این سایت نیز عرضه می شود.

عامل فروش:فرجی میدانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رضا پلاستیک شما را به خرید بهترین وسایل پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + پنج =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید